We are WIM – meet the people

WE ARE WIM, lees je hier herhaaldelijk. Maar wie schuilt er nou achter die bewuste ‘WE’? Hier zie je alle WIM’ers, die zich vanuit hun eigen expertise en vakgebied inzetten om er het beste voor je uit te halen.

Edwin van den Boom

Algemeen Directeur
edwin@wearewim.nl

Roel van den Boogaart

Client Service Director
roel@wearewim.nl

Erwin Kampinga

Online Communicatie
erwin@wearewim.nl

Inge van Wanrooij

Accountmanager
inge@wearewim.nl

Kelly van de Wijdeven

Projectmanager
kelly@wearewim.nl

Anouk Hagen

Projectmanager Online
anouk@wearewim.nl

Margo van Stiphout

Art Director
margo@wearewim.nl

Pascal Vugts

Content / Copywriter
pascal@wearewim.nl

Maaike Beckers

Creative Content
maaike@wearewim.nl

Jan Klaus

Art Director
jan@wearewim.nl

Joris Biemans

Vormgever
joris@wearewim.nl

Ad van der Donk

Vormgever / AV
ad@wearewim.nl

Freek Laurijssen

Webdeveloper
freek@wearewim.nl

Max van Bakel

Web / Motion designer
max@wearewim.nl

Christel Verbruggen

Back office
christel@wearewim.nl

Heidy van Antwerpen

Front office
heidy@wearewim.nl

Laura van Esch

Stagiaire
laura@wearewim.nl

Tom Bolderheij

Stagiaire
tom@wearewim.nl

Vacature

Junior Concept / Creative Content

Klik hier voor meer informatie