EN

We are WIM – meet the people

WE ARE WIM, lees je hier herhaaldelijk. Maar wie schuilt er nou achter die bewuste ‘WE’? Hier zie je alle WIM’ers, die zich vanuit hun eigen expertise en vakgebied inzetten om er het beste voor je uit te halen.

Edwin van den Boom

Algemeen Directeur
edwin@wearewim.nl

Roel van den Boogaart

Client Service Director
roel@wearewim.nl

Inge van Wanrooij

Accountmanager
inge@wearewim.nl

Kelly van de Wijdeven

Projectmanager
kelly@wearewim.nl

Thijs Ploegmakers

Online Marketeer
thijs@wearewim.nl

Lotte Martens

Junior Online Marketeer
lotte@wearewim.nl

Margo van Stiphout

Art Director
margo@wearewim.nl

Pascal Vugts

Content / Copywriter
pascal@wearewim.nl

Charlotte Strietman

Creative Content
charlotte@wearewim.nl

Maaike Beckers

Creative Content
maaike@wearewim.nl

Jan Klaus

Art Director
jan@wearewim.nl

Joris Biemans

Vormgever
joris@wearewim.nl

Ad van der Donk

Vormgever / AV
ad@wearewim.nl

Max van Bakel

Web / Motion designer
max@wearewim.nl

Gijs van Hoof

Administratie
administratie@wearewim.nl

Heidy van Antwerpen

Front office
heidy@wearewim.nl

Sjoukje van den Brand

HR
sjoukje@wearewim.nl

Amber Megens

Stagiaire
amber@wearewim.nl